KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 6354175
nr 635 4175
Akvarell
monogramsign. F I, Fredrik Isberg, (1846 - 1904) 'hörnet af Saltmätare -och Kungsstensgatorna', 10x15, 5
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.800 kr
måndag 19 april 2010
kl 18:25:47
700 kr
950 kr
1.200 kr
1.400 kr
1.600 kr
1.800 kr